Jak wynająć magazyn przez serwis MiejscaPaletowe.pl ?

Jesteś szczęśliwym posiadaczem dobrze prosperującej firmy i w myśl długotrwałego i stabilnego planujesz zainwestować w optymalnie dopasowaną przestrzeń magazynową. Jak dokonać tego w łatwy i szybki sposób, tak aby wynajem magazynu nie był powodem do zmartwień, a okazał się trafioną inwestycją? Sprawdźmy to.

Proces poszukiwania powierzchni magazynowej powinien przebiegać kilku etapowo. Aspekty na które należy zwrócić uwagę, na pierwszy rzut oka są dosyć oczywiste – określenie podstawowych potrzeb firmy, lokalizacja, stan techniczny, udogodnienia, infrastruktura drogowa oraz koszty. Jednak dopasowanie ich do rynku oraz odnalezienie się w dosyć szerokiej bazie powierzchni dostępnych pod wynajem może okazać się przytłaczające. Co ważne, nie musimy zajmować się tymi kwestiami samodzielnie. Pomocne może okazać się wsparcie profesjonalnych doradców, którzy wspomogą nas na każdym etapie poszukiwania magazynu na wynajem oraz w kwestii negocjacji umowy najmu.

Zacznijmy od pierwszego i najważniejszego kroku, czyli znalezienie odpowiedniego magazynu. W serwisie MiejscaPaletowe.pl zapewniamy spersonalizowaną i dopasowaną do Twoich potrzeb bazę nieruchomości przemysłowych (magazyny oraz hale produkcyjne) na terenie całej Polski. Znajomość rynku nowoczesnych powierzchni magazynowych (klasa A i B) oraz przemysłowych, zlokalizowanych na terenie całego kraju, poparta analitycznym podejściem, zagwarantuje Tobie najwyższej jakości usługi.

Jeśli na dany moment szukasz tylko powierzchni magazynowej lub obsługi logistycznej – masz możliwość skorzystania z naszej bazy nieruchomości, bez konieczności wykupienia abonamentu. Zaloguj się na serwisie Miejsca Paletowe i całkowicie za darmo skorzystaj z spersonalizowanej wyszukiwarki. W zakładce „ZNAJDŹ MAGAZYN” skorzystaj z panelu, dzięki któremu wyszukasz magazyny lub operatora logistycznego dopasowanego do Twoich parametrów. Wypełnij rubryki i kliknij „FILTRUJ”. Wyślij zapytanie, a otrzymasz propozycje powierzchniach magazynowych, które spełniają Twoje wymagania. Hale przemysłowe do wynajęcia, nowoczesne i starszego typu magazyny oraz wolne miejsca paletowe na regałach wysokiego składowania. Usługi logistyczne obejmują nie tylko składowanie, ale też szereg innych, specyficznych i specjalistycznych operacji, związanych z przygotowaniem towarów do transportu i dystrybucji. Twój towar będzie znajdował się pod kompleksową opieką, prawidłowo zabezpieczony i przygotowany do transportu w każdym momencie.

Magazyn dopasowany do Twoich potrzeb
Już wiesz, jak korzystać z całkowicie BEZPŁATNEJ wyszukiwarki w serwisie MiejscaPaletowe.pl – intuicyjne i przejrzyste panele ułatwiają cały proces poszukiwań. Poznaj najważniejsze parametry sukcesu nieruchomości przemysłowych, które mają wpływ na rozwój Twoje biznesu i sprawność procesów logistycznych.
Magazyny na wynajem - Parametry sukcesu
Rozwinięta infrastruktura drogowa i korzystna lokalizacja – to kluczowe parametry, na podstawie których uznajemy, że magazyny są atrakcyjne i godne zainteresowania. W szczególności dotyczy to decyzji o wynajmie długoterminowym. Często wybór lokalizacji jest powiązany z usytuowaniem głównej siedziby firmy, w praktyce takie rozwiązanie pozwala na znaczne ograniczenie ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z transportem. W kwestii infrastruktury drogowej najlepiej przystosowane pozostają magazyny w okolicach węzłów autostradowych oraz dróg szybkiego ruchu. Okolice rozwiniętych ośrodków komunikacyjnych i przemysłowych blisko dużych miast w Polsce, są również atrakcyjnym miejscem na ulokowanie magazynu.

Magazyny wynajem to powierzchnie, których miesięczny koszt czynszu to przede wszystkim opłaty związane z wynajmem liczonym za metr kwadratowy powierzchni. Kierujemy się przede wszystkim budżetem firmy i staramy się dopasować jak najwięcej udogodnień nie przekraczając maksymalnego progu wydatków. Jednak, jeśli decydujemy się na długoterminowy wynajem – warto kierować się dobrym stanem technicznym obiektu, który należy sprawdzić z pomocą fachowca. Po to, by uchronić się przed podjęciem niewłaściwej decyzji i nie narażać firmy na niepotrzebne straty.

Zdaniem Cezarego Ostrowskiego (Project Manager w serwisie www.miejscapaletowe.pl) rynek magazynowy w Polsce ciągle dynamicznie się rozwija. Zainteresowanie wynajmem powierzchni magazynowej jest coraz większe, o czym świadczą decyzje deweloperów magazynowych obecnych w Polsce o powstaniu kolejnych budowli przemysłowych. Na platformie Miejsca Paletowe znajdziesz i wynajmiesz magazyn, który sprosta Twoim oczekiwaniom. Bez żadnych ukrytych opłat pomożemy zlokalizować, przeanalizować, porównać wszystkie rozwiązania - Sprawdź jakie to proste!