Panattoni kompletuje bazę magazynów do wynajęcia od ręki przez firmy z Ukrainy

Panattoni na prośbę Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu sprawdza posiadane zasoby magazynowe i produkcyjne dostępne od ręki. Wobec licznych zapytań, deweloper chce przygotować wolne hale dla zakładów i firm z Ukrainy, które zmuszone są przenieść swój biznes w trybie pilnym poza teren działań wojennych.
Panattoni włącza się nie tylko w indywidualną, charytatywną pomoc Ukraińcom, ale także stara się wspierać ukraiński biznes zmuszony przenieść swoją działalność w trybie pilnym poza teren działań wojennych. 
Panattoni kompletuje bazę dostępnych powierzchni magazynowych także dla odbioru dużych transportów najpotrzebniejszych rzeczy. Zadeklarowało je już wiele krajów europejskich oraz Stany Zjednoczone. 
Obie ścieżki pomocowe Panattoni organizuje, pozostając w stałym kontakcie z Polską Agencją Inwestycji i Handlu oraz Polskim Czerwonym Krzyżem.
Deweloper, wobec licznych zapytań, chce przygotować wolne hale magazynowe dla zakładów produkcyjnych i firm z Ukrainy, które zmuszone są przenieść swój biznes w trybie pilnym poza teren działań wojennych.
Drugim torem idzie wsparcie działań pomocowych Polskiego Czerwonego Krzyża dla Ukrainy. Chodzi o udostępnienie powierzchni magazynowych dla odbioru dużych transportów najpotrzebniejszych rzeczy, między innymi: lekarstw, żywości, koców, namiotów i innych przedmiotów niezbędnych do ratowania poszkodowanych w tym konflikcie Ukraińców. Wiadomo, że takie transporty zadeklarowało już wiele krajów europejskich oraz Stany Zjednoczone – wylicza Anita Pietrykowska.

Zatem obie te ścieżki pomocowe Panattoni organizuje, pozostając w stałym kontakcie z Polską Agencją Inwestycji i Handlu oraz Polskim Czerwonym Krzyżem.