Jak wyszukać firmę logistyczną z wolnym magazynem?

Jak łatwo wyszukać firmę świadczącą usługi logistyczne, posiadającą wolne miejsce w magazynie?

Serwis MiejscaPaletowe.pl zapewnia kompleksowe usługi, oferowane przez profesjonalistów z wieloletnią, ekspercką wiedzą o powierzchniach magazynowych, produkcyjnych oraz o firmach, oferujących usługi logistyczne w Polsce. Wysoka jakość usług, poparta doświadczeniem zawodowym zespołu, zagwarantuje zadowolenie Klientów. Wspólnie ustalamy strategię działania, a nasi konsultanci odpowiedzą na każde pytanie i zarekomendują najbardziej optymalne i korzystne rozwiązanie dla Ciebie i Twojej firmy.


Szukasz magazynu lub powierzchni produkcyjnej do wynajęcia?

Doskonale trafiłeś. Oferujemy dostęp do aktualnej i sprawdzonej bazy nieruchomości przemysłowych (magazyny oraz hale produkcyjne) na terenie całej Polski. Masz tymczasowy problem z miejscem i potrzebujesz natychmiastowego rozwiązania na dłuższy lub krótszy okres? Przedstawimy dostępne, aktualnie rozwiązania i zarekomendujemy najkorzystniejsze, naszym zdaniem, scenariusze. Finalna decyzja, jednak zawsze należy tylko do Ciebie! Skup się na decyzji i swoim biznesie, a szukanie zostaw proszę NAM !

Jeśli szukasz tylko magazynu lub obsługi logistycznej, nie musisz posiadać wykupionego abonamentu. Wystarczy się zalogować, podać dane kontaktowe i wybrać zakładkę „ZNAJDŹ MAGAZYN„. Następnie skorzystać z panelu, dzięki któremu w łatwy i szybki sposób znajdziesz dostępne magazyny lub operatora logistycznego, świadczącego usługę dopasowaną do Twoich wytycznych.

Wypełnij rubryki dotyczące:
- miasta;
- akceptowalnej odległości od żądnej lokalizacji;
- powierzchni/ ilości miejsc paletowych;
- okresu wynajmu lub współpracy. 

Wyślij zapytanie, a otrzymasz propozycje powierzchniach magazynowych, które spełniają Twoje wymagania. Wybieraj spośród wielu lokalizacji, a czasem tylko jednej. Hale przemysłowe do wynajęcia, nowoczesne i starszego typu magazyny oraz wolne miejsca paletowe na regałach wysokiego składowania. Usługi logistyczne obejmują nie tylko składowanie, ale też szereg innych, specyficznych i specjalistycznych operacji, związanych z przygotowaniem towarów do transportu i dystrybucji. Twój towar będzie znajdował się pod kompleksową opieką, prawidłowo zabezpieczony i przygotowany do transportu w każdym momencie.


Duże magazyny do wynajęcia, typu „BigBox”, a może małe magazyny do wynajęcia, typu „Small Business Unit”? A może obsługa logistyczna, czyli miejsce paletowe w magazynie?

Pomieszczenia magazynowe podzielone są na klasy i kategorie. W zależności od lokalizacji, stanu technicznego oraz parametrów, spełniają one różne kryteria, związane ze specyficzną usługą. Szukasz obsługi logistycznej i zastanawiasz się, czy to korzystniejsze od wynajmu magazynu? Wynajęcie hali magazynowej, w zależności od potrzeb najemcy, może być bardziej korzystne niż skorzystanie z outsourcingu. Pomożemy w takiej analizie. Dzięki temu, można w maksymalnym stopniu skupić się na rozwijaniu swojej działalności.


Zalety wynajęcia hali magazynowej do składowania towaru.

Gotowe, nowoczesne powierzchnie magazynowe do wynajęcia charakteryzuje blisko 10 m wysokość hali, wytrzymała posadzka (5t/m2) oraz wysoka, wyższa odporność ogniowa (4000MJ/m2 lub więcej). Oczywiście obiekt może zostać przystosowany do indywidualnych potrzeb klienta. Wszelkie modyfikacje zależne są przede wszystkim od rodzaju składowanych produktów i prowadzonych operacji, używanego parku maszynowego i sprzętu do obsługi. Zaletą jest zatem możliwość prowadzenia działalności w miejscu w 100% spełniającym nasze kryteria, które przekładają się na dalsze korzyści biznesowe.


Magazyny do wynajęcia – jakie wyróżniamy rodzaje magazynów?

Magazyny do wynajęcia dzielą się na dwie podstawowe grypy: "A oraz B klasa", głównie ze względu na konstrukcję, funkcjonalność oraz lokalizację. Starsze magazyny zazwyczaj nie pozwalają na prowadzenie operacji o wielkim natężeniu (jak dla branży e-commerce, gdzie wysyłane jest kilkaset lub więcej paczek dziennie), ale znakomicie nadają się dla firm produkcyjnych czy mniejszych sklepów internetowych. Posiadamy również wiedzę o magazynach dostosowanych do składowania towarów niebezpiecznych lub łatwopalnych oraz wymagających określonych temperatur podczas składowania (chłodnie czy mroźnie). 


Czym jest magazyn typu A?

To nowoczesna powierzchnia magazynowa, z reguły ulokowana w ramach dużych parków logistycznych, zlokalizowanych blisko autostrad i węzłów komunikacyjnych (drogi ekspresowe lub autostrady) oraz posiadająca szereg udogodnień i wyspecjalizowanych rozwiązań, podnoszących znacznie standard, takich jak m in.: wysokość magazynu, nośność posadzki, duża ilość doków załadunkowych i bram z "poziomu zero", czy dostosowania pozwalające na pracę stałą tj. kompletacja czy obsługa zwrotów internetowych.
Korzystając z takich zasobów, operatorzy logistyczni i firmy produkcyjne są w stanie oferować coraz bardziej skomplikowane i dedykowane rozwiązania dla Klientów związanych ze sprzedażą internetową (e-commerce) oraz produkować i dostarczać towary, dla których czas dostawy i sieć magazynów na terenie całej Polski będzie idealną optymalizacją kosztów. Przede wszystkim jednak pomoże zyskać przewagę konkurencyjną i zapewnić lepszy serwis swoim Klientom, co jest i powinno być priorytetem!