Lokalizacja i klasa magazynów do wynajęcia

Powierzchnie magazynowe w Polsce

Wybierz dogodną lokalizację dla Twojego biznesu – na MiejscaPaletowe.pl

Posiadamy powierzchnie magazynowe w dużych i małych miastach. Wybór należy do Ciebie, my pomożemy z analizą Twoich potrzeb i znalezienie idealnej lokalizacji, która zapewni płynny przepływ towaru.

Hale magazynowe stawiane są głównie w przemysłowych częściach miast lub na ich obrzeżach. Z kolei duże strefy logistyczne znajdują się na obszarach podmiejskich. Gdy znajdziesz już dogodną dla siebie lokalizację, zwróć uwagę na okolicę. Najbliższe otoczenie magazynu warto przeanalizować także pod kątem łatwości dojazdu i pozostałej infrastruktury. To ważne dla Twoich Klientów oraz pracowników. Lokalizacja magazynu jest zarówno ważna jak i jego wyposażenie - od tego zależy sukces Twojego biznesu.

Wybierz klasę magazynu na miarę Twoich potrzeb

Klasy magazynów, czyli podział według standardów

Magazyny posiadają specjalne oznaczenia, które określają ich jakość. Podstawowy podział to magazyny zaawansowane technologicznie i spełniające określone standardy, czyli klasy „A”, „A+” i „A++” oraz magazyny, które nie muszą spełniać żadnych specjalnych wymagań, czyli klasa „B”.

W przypadku magazynów typu „A” wymagania są wysokie i dotyczą cech takich jak:

• wysokość składowania od 8 do 10m;
• większa ilość doków załadunkowych
• wzmocniona wytrzymałość podłogi
• podwyższona odporność ogniowa
• ogrodzony i chroniony teren;
• bliskość szlaków komunikacyjnych
• wyposażenie m.in. w tryskacze, wentylację, czujniki dymu.

Skorzystaj z naszych usług ZA DARMO. Bez żadnych opłat, pomożemy zlokalizować, przeanalizować wszystkie dostępne propozycję oraz porównać wszystkie. Efektem finalnym naszej wspólnej pracy będzie raport końcowy z rekomendacją rozwiązań bezpiecznych oraz najbardziej optymalnych dla Twojego biznesu.