Pakiety free space in

Zostań jednym z naszych Partnerów i korzystaj z synergii naszego klastra biznesowego. Gwarantujemy dostarczanie wiedzy rynkowej o nowych projektach oraz potencjalnych Klientów. Ponadto oferujemy rozwiązania wspomagające współpracę operacyjną (podstawowy WMS - Warehouse Management Software) oraz wsparcie związane z kwestiami technicznymi i wyposażeniem powierzchni magazynowych (m in. projektowania systemów regałów wysokiego składowania, szkolenia specjalistyczne oraz przeglądy techniczne

Wybierz jeden z pakietów najlepszy dla Ciebie. W razie wątpliwości zapraszam do kontaktu z naszym konsultantem, który pomoże wybrać optymalne rozwiązanie.

Sales lead group
Darmowe informacje o projektach do obsługi logistycznej oraz nowych klientach. Efekt niezależnych działań zespołu www.miejscapaletowe.pl

Szkolenie Press
Koszt 400zł netto / uczestnik – minimum 2 000 zł netto / szkolenie.

Warehouse management software
System zarządzający operacjami logistycznymi i wspierający komunikacje między kontrahentami

Przegląd ekspercki
Koszt 1 000 zł netto / lokalizacja

Doradztwo i wsparcie konsultanta
Kompleksowe doradztwo w zakresie łańcucha dostaw, logistyki kontraktowej i transportu

Warehouse designer
W łatwy i prosty sposób zaprojektuj ustawienie regałów paletowych

Wynajem magazynu i hale magazynowe do wynajęcia

Wybierz jeden z pakietów, jakie przygotowaliśmy specjalnie dla naszych partnerów biznesowych. Wynajem magazynu, czy hale magazynowe do wynajęcia to nie problem.

Wkroczysz, dzięki Nam na wyższy level działalności. Zaczniesz rozwijać się w branży logistycznej. Nie będzie stanowiło dla Ciebie problemu wyposażenie powierzchni magazynowej, ponieważ w tym pomożemy. Zapewnimy również wynajem magazynu, a tym samym koszty magazynowania ulegną optymalizacji. Z naszą pomocą rozpoczniesz prowadzenie opłacalnego finansowo biznesu, dzięki któremu działalność będzie prowadzona w miłej atmosferze i będzie dawała bardzo dużo satysfakcji.

Pakiety współpracy dla partnerów biznesowych Miejsca Paletowe

Projektowanie regałów i systemowe wyposażenie magazynu również jest po naszej stronie. Dajemy rozwiązania, dzięki którym koszt miejsca paletowego w magazynie nie jest wysoki, a Ty możesz prowadzić profesjonalną działalność bez najmniejszych problemów. Zdecydowanie przełoży się to na osiągnięcie bardzo dobrych efektów, z których każdy będzie mógł być odpowiednio zadowolony.

Najważniejsze jest to, że wynajem magazynu w dzisiejszych czasach jest bezproblemowy.

Jakie pakiety oferujemy dla naszych partnerów biznesowych? Darmowy pakiet start, w którym otrzymujesz wyszukiwanie ogłoszeń np. na hale magazynowe wynajem.

Otrzymujesz również wsparcie i doradztwo naszych konsultantów. Możesz zdecydować się również na pakiet basic, za który zapłacisz 200 zł +VAT, ale otrzymujesz dużo więcej ofert, przeglądy ekspercie regałów magazynowych, jak i pełne wsparcie przy wyposażaniu magazynu, jak i szukaniu miejsca do prowadzenia działalności.

Bardzo atrakcyjny jest pakiet silver za 500 zł +VAT, dzięki któremu wyszukujemy hale magazynowe do wynajęcia, otrzymujesz przegląd ekspercki oraz wsparcie i doradztwo w zarządzaniu magazynem.

Dostępny jest również pakiet gold za 1000 zł +VAT, w którym zagwarantujemy wynajem hali, szkolenia Press, wyłączność na park logistyczny.

Z naszą pomocą hala magazyn wynajem przebiegnie w bezproblemowy sposób. Przełoży się to na osiągnięcie bardzo dobrych efektów.