Podział magazynów według powierzchni i lokalizacji

Podział magazynów według powierzchni i lokalizacji

Magazyn typu Small Business Unit

Magazyny SBU to rozwiązanie łączące w sobie moduły funkcjonalne: biura, małe magazyny do wynajęcia i często lekką produkcję. Tego typu powierzchnie dedykowane są najemcom, dla których - oprócz funkcjonalności – istotny jest także wygląd budynku oraz dostęp do reprezentacyjnego biura. Co ważne, aranżacje poszczególnych biur mogą być na bieżąco dostosowywane do indywidualnych potrzeb najemców, zarówno w zakresie wielkości, jak i układu pomieszczeń.
Miejska i bardzo dobrze przystosowana lokalizacja, która pozwala skupić się na relacjach zarówno B2B, jak i B2C. Położone przeważnie w niewielkiej odległości od centrum, w dzielnicach biznesowych. Jeśli Tobie i Twoim pracownikom zależy na dogodnym dostępie do transportu publicznego oraz głównych arterii komunikacyjnych – tego typu powierzchnie to strzał w dziesiątkę. Wysoki standard wykończenia, wyważony metraż oraz doskonała lokalizacja sprawiają, że zainteresowanie obiektami typu Small Business Unit cały czas wzrasta.

Magazyny „Big Box” - duże powierzchnie na duże potrzeby

Magazyny typu „Big Box”, w których istnieje możliwość najmu powierzchni od 2-2,5 tys. metrów kwadratowych wzwyż. Tego typu magazyny są usytuowane poza granicami miast, w odległości od 10 km do 50 km - z bezpośrednim dostępem do dróg ekspresowych i autostrad. Atutem jest możliwość prowadzenia operacji logistycznych w budynku powierzchniach pow. 20 000 m kw., co pozwala na zastosowanie rozwiązań optymalizujących tj. automatyzacja procesów.