Langowski Logistics powiększył magazyn w Panattoni Park Pruszków II

Firma Langowski Logistics rozszerzyła współpracę z Panattoni Park Pruszków II i wynajęła 7,5 tys. mkw. dodatkowej powierzchni magazynowej.  Od samego początku działalności spółka stawia na kompleksową obsługę swoich partnerów, oferując im usługi spedycyjne z wykorzystaniem transportu morskiego, kolejowego, lotniczego i drogowego, a także usługi logistyki magazynowej w 5 lokalizacjach w Polsce – w tym w Warszawie. Spółka Langowski Logistics prowadzi także własną agencję celną, zapewniając współpracującym podmiotom sprawne odprawy ładunków.
Panattoni Park Pruszków II to centrum magazynowe zlokalizowane bezpośrednio przy autostradzie A2, w pobliżu węzła „Pruszków”. Do dyspozycji najemców są magazyny klasy A dostosowane również do prowadzenia na ich terenie lekkiej produkcji.
Po nawiązaniu nowych kontaktów biznesowych za granicą i rozszerzeniu współpracy z dotychczasowymi kontrahentami, Langowski Logistics zdecydował o zwiększeniu powierzchni logistycznej w Panattoni Park Pruszków II. Rozszerzenie współpracy z dotychczasowym wynajmującym było podyktowane położeniem centrum magazynowego,które znajduje się w niewielkiej odległości od terminala intermodalnego.