Usługi

Współpraca! Komunikacja! Zysk! Korzyść!

Masz towar do składowanie lub zastanawiać się nad wynajęciem magazynu? Pomyślałeś o „outsourcingu”, czyli obsłudze logistycznej świadczonej przez operatora logistycznego ? Teraz możesz darmowo skorzystać z wiedzy naszego konsultanta. Wyślij proszę e-mail na adres: kontakt@miejscapaletowe.pl ZA DARMO lub innymi słowy, BEZ ŻADNYCH OPŁAT, pomożemy zlokalizować, przeanalizować, porównać wszystkie rozwiązania dla każdego ze scenariuszy. Efektem finalnym naszej wspólnej pracy będzie raport końcowy z rekomendacją rozwiązań bezpiecznych oraz najbardziej optymalnych.

Posiadając takie dane, będziesz mógł łatwiej dokonać wyboru i podjąć właściwą decyzję! Masz przygotować analizę dla swoich przełożonych czy na potrzeby korporacji czy kolegów z działu produkcji, sprzedaży czy logistyki?
Zapraszamy !

Będąc jednym z Partnerów naszej biznesowo-logistycznej społeczności, jesteś jednocześnie: Usługodawcą oraz Usługobiorcą. Oznacza to, że możesz wynająć magazyn (jako właściciel lub najemca), wolną powierzchnię w swoich magazynach lub świadczyć innym obsługę logistyczną (od operacji typu „cross-dock” czy proste składowanie blokowe, kończąc na projektach, które wymagają profesjonalnego zaprojektowania procesu oraz wdrożenia, z wykorzystaniem rozwiązań opartych o automatyzację i robotyzację).

Sam skorzystasz z rozwiązania proponowanego przez innego Partnera z naszego grona, posiadającego wolne miejsca paletowe na regałach wysokiego składowania lub powierzchnię magazynową w lokalizacji, gdzie nie posiadasz własnych zasobów.

Zakres usług to odpowiedź na potrzeby i oczekiwania Klientów, zainteresowanych poprawianiem jakości i wydajności, przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności oraz efektywności operacyjnej i kosztowej.

Zostań naszym partnerem!
Wygraj z kosztami i konkurencją!

Wykorzystaj nasze doświadczenie, kontakty oraz wiedzę branżową!