WSPÓŁPRACA ! KOMUNIKACJA ! ZYSK ! KORZYŚĆ !

Masz towar do składowanie lub zastanawiać się nad wynajęciem magazynu? Pomyślałeś o "outsourcingu", czyli obsłudze logistycznej świadczonej przez operatora logistycznego ? Teraz możesz darmowo skorzystać z wiedzy naszego konsultanta. Wyślij proszę e-mail na adres: kontakt@miejscapaletowe.pl 

ZA DARMO lub innymi słowy, BEZ ŻADNYCH OPŁAT, pomożemy zlokalizować, przeanalizować, porównać wszystkie rozwiązania dla każdego ze scenariuszy. Efektem finalnym naszej wspólnej pracy będzie raport końcowy z rekomendacją rozwiązań bezpiecznych oraz najbardziej optymalnych.

Posiadając takie dane, będziesz mógł łatwiej dokonać wyboru i podjąć właściwą decyzję! Masz przygotować analizę dla swoich przełożonych czy na potrzeby korporacji czy kolegów z działu produkcji, sprzedaży czy logistyki?
 Zapraszamy !
 

 www.miejscapaletowe.pl

Będąc jednym z Partnerów naszej biznesowo-logistycznej społeczności, jesteś jednocześnie:
Usługodawcą oraz Usługobiorcą. Oznacza to, że możesz wynająć magazyn (jako właściciel lub najemca), wolną powierzchnię w swoich magazynach lub świadczyć innym obsługę logistyczną (od operacji typu "cross-dock" czy proste składowanie blokowe, kończąc na projektach, które wymagają profesjonalnego zaprojektowania procesu oraz wdrożenia,  z wykorzystaniem rozwiązań opartych o automatyzację i robotyzację).

Sam skorzystasz z rozwiązania proponowanego przez innego Partnera z naszego grona, posiadającego wolne miejsca paletowe na regałach wysokiego składowania lub powierzchnię magazynową w lokalizacji, gdzie nie posiadasz własnych zasobów.

Zakres usług to odpowiedź na potrzeby i oczekiwania Klientów, zainteresowanych poprawianiem jakości i wydajności, przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności oraz efektywności operacyjnej i kosztowej. 

ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM!
WYGRAJ Z KOSZTAMI I KONKURENCJĄ !

Wykorzystaj nasze doświadczenie, kontakty oraz wiedzę branżową!

POMAGAMY W PONIŻSZYCH PRZYPADKACH: 

GDZIE MAM SKŁADOWAĆ TOWAR?:

Znajomość operatorów logistycznych, właścicieli magazynów czy powierzchni magazynowych nasza bezcenna wiedza, która może być Twoją przewagą konkurencyjną. Optymalizuj swoje koszty, gdy zakupione towary, nie wymagają dłuższego składowania. Wynajmuj z  nami na krótko lub skorzystaj z usług innego Partnera. Wspólnie  znajdziemy rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb! Sprawdź NAS !

Magazyn obsługa

SZUKAM POWIERZCHNI MAGAZYNOWEJ:

Znajomość rynku nowoczesnych powierzchni magazynowych (klasa A i B) oraz przemysłowych, zlokalizowanych na terenie całego kraju, poparta analitycznym podejściem, gwarantuje naszym Partnerom i Klientom najwyższej jakości usługi. Przedstawimy dostępne aktualnie rozwiązania i zarekomendujemy najkorzystniejsze, naszym zdaniem, scenariusze. Finalna decyzja, jednak zawsze należy tylko do Ciebie! Skup się na decyzji i swoim biznesie, a szukanie zostaw NAM !

Szukam Magazynu
Mam Magazyn Obsługa

LOGISTYK SZUKA NOWYCH PROJEKTÓW:

Masz nowoczesny magazyn wysokiego składowanie i fantastyczny, dobrze zarządzany zespół pracowników magazynowych? A czy miewasz czasem momenty, kiedy czujesz, że brakuje nowych projektów do dalszego rozwoju albo dodatkowych przychodów, aby pokryć rosnące koszty? Pewnie nie czujesz się dobrze mając wolne miejsca na regałach wysokiego składowania albo powierzchnię magazynową do wykorzystania. Pomożemy z tym walczyć ! 

MAM MAGAZYN I SZUKAM NAJEMCY:

Zastanawiasz się kiedy znajdziesz kolejnego najemcę? Twój magazyn nie jest wynajęty, a Ty nie zarabiasz... więc tracisz. Czas na zmiany ! Mamy kontakt z firmami szukającymi powierzchni magazynowych do wynajęcia pod prowadzenie usług logistycznych. A może, po adaptacjach, można tam prowadzić działalność produkcyjną. Daj NAM szansę oferowania Twojej nieruchomości. Pomożemy znaleźć dobrego, solidnego i sprawdzonego najemcę !

Mam Magazyn
Plac Garaz

INFORMACJA O PROJEKTACH I KLIENTACH:

Nasi konsultanci każdego dnia rozmawiają z wieloma Klientami zachęcając do współpracy. Każdego dnia odbieramy wiem telefonów oraz wiadomości z prośbą o pomoc w nietypowych projektach, potrzebach czy wyzwaniach. Podczas każdej rozmowy poznajemy Wasze potrzeby i tym samym szukamy szans biznesowych, które mógłby zaspokoić inny Partner serwisu. Tak samo może być z Tobą. Porozmawiaj z nami! Napisz do NAS!

TRANSPORT I DYSTRYBUCJA:

Szukasz oszczędności lub  przewagi konkurencyjnej? A może nie masz jak wysłać swoich towarów (usługi kurierskie, transport drogowy, morski czy lotniczy). Współpracujemy z branżą TSL, zatem znamy mocne strony i specjalistyczne rozwiązania, oferowane przez poszczególne, międzynarodowe korporacje. Doradzimy najlepszych Partnerów i skontaktujemy Was!

Transport
Doradztwo

DORADZTWO - OPTYMALIZACJA ŁAŃCUCHA DOSTAW:

Korzystaj z naszego doświadczenia i kontaktów. Mamy wiedzę praktyczną i doświadczenie w zarządzaniu wszystkimi rodzajach transportu  oraz logistyce kontraktowej. Pozwól nam zostać Twoim zewnętrznym konsultantem, wspierającym w projektach, w których znajomość logistyki, transportu i nieruchomości przemysłowych jest wymagana  lub wtedy, gdy potrzebujesz niezależne,  eksperckiej oceny i analizy. Czekamy na Ciebie !